O nás

Společnost Teel s.r.o. založili v roce 2012 Ing.Tomáš Lacko a Ing. Monika Lacková.
Hlavním cílem této společnosti bylo finančně zajišťovat rozvíjející se výrobní a obchodní aktivity strojírenské společnosti Mertl s.r.o.
 
V roce 2013 se firma Teel s.r.o. stala většinovým vlastníkem firmy Mertl s.r.o. a v roce 2016, společně s firmou Sekyrka s.r.o., spoluvlastníkem firmy Altese s.r.o. V tomto roce se společnost Teel s.r.o. stala jedním ze členů volného sdružení kooperujících firem Sekyrka s.r.o., Mertl s.r.o., Altese s.r.o., Teel s.r.o. ( informace o těchto firmách viz. příslušné www stránky ). Tento krok umožnil zásadním způsobem rozšířit výrobní a obchodní možnosti výše zmíněných společností. Roční obrat celé skupiny je 500 mil.Kč.
 
Rozsáhlejší strojní vybavení a větší skladovací prostory okamžitě posunuly výrobní a obchodní činnost všech výše zmíněných firem na vyšší úroveň. Pro firmu Teel s.r.o., finančně zajišťující především finančně nákladné obchodní a skladovací aktivity, se tím otevřela příležitost využívat skladovací prostory v Hořovicích a ve Zbirohu. Oba sklady mají optimální polohu (ca 3 km od dálnice D5 Praha – Plzeň – Rozvadov). Jsou zde skladovány plechy, které jsou takřka výhradně určeny pro konkrétní odběratele a jejich konkrétní projekty. Tento sklad také slouží jako mezisklad pro obchodní činnost a dále jako sklad materiálu pro výše uvedené společnosti.
 
Společnost Teel s.r.o. se v neposlední řadě zabývá také ekonomickým poradenstvím. Rádi Vám nabídneme procesní audit ve Vaší společnosti, doporučíme zlepšení, najdeme slabá místa, poradíme, kde a jak společnost certifikovat ať už z hlediska systému kvality nebo jiných odborných procesů např. svařování. Pomůžeme s daňovou a účetní problematikou a to včetně účetního auditu. Nabízíme také formální přípravu podnikatelského záměru pro potřeby získání převážně bankovního financování. Zabýváme se také akvizicemi a v okrajové míře správou pohledávek.
 
 
Ing. Tomáš Lacko
Jednatel společnosti
 

""